NOT: Cinsel organ resimleri içerdiğinden kullanma kılavuzundaki resimler bu sayfada kullanılmamıştır. Resimli anlatım için lütfen kullanma kılavuzunu indiriniz.

Hazırlık

Penisplus+'u önünüze koyun ve onu kemerin tokasıyla (3) en uzun ölçüye ayarlayınız (önemli!). İlmiği de (4) durdurucu ile (5) en büyük konumuna getiriniz. Kemeri belinize sarınız ve onu, kaplamalı silikon çember (1) ve İlmiğin karnınızın önünde gevşek olarak hafif gerilimli şekilde durmasını sağlayacak sekilde ayarlayınız, sonra da kemeri tekrar çıkarınız.

Uygulama

  1. Köpüklü kauçuk ile kaplı ilmiği (1) penisinizin üzerinden geçirerek etek kılların kadar çekiniz ve ilmiği bir elinizle tutunuz Sonra da diğer elinizle esnek kemeri (2) arkaya doğru belinize dolayarak diğer kalçanın üstünden tekrar penis yönüne getiriniz.
  2. Sabitleştirici bantları (7) şimdi naylon tabakanın yanlarına bağlayınız (6). Pozisyonlar beyaz noktalarla (a+b) işaretlenmiştir. Kemerin her iki son noktaları (1+6) şimdi çengelciklerle (a+b) birbirlerine bağlı durumdadırlar.
  3. Bazen etek kıllarının başladığı yerden penis ucuna doğru süt sağmaya benzer hareketlerin yapılması, penis ucuna daha fazla kan gelmesine ve silikon ilmiğin (4) daha iyi oturmasına yardım edebilir.
  4. Sünnet derisini (sünnetli değilseniz) penis ucunuzun arkasına kadar çekiniz ve ilmiği (4) penisin başladığı yer ile penis ucunun yuvarlak çıkıntısı arasındaki oyuiğa tam olarak yerleştiriniz. İlmik doğru olarak konulduğunda penis ucunun yuvarlaklığının çevresindeki oyuğa yerleşir.
  5. Simdi şeffaf İlmiğin (4) dibine takılı olan küçük siyah halkayı (9), penis ucunun kabarık kısmının arkasından geçen İlmik tam oturana kadar, penis ucunun alt kısmı yönünde çekiniz. Şimdi ise silikon ilmiğin her iki ucundan da çekerek, silikon ilmiği (4) kısaltınız. Silikon ilmiğin durmasını sağlayan durdurucunun ucunda bir kapakçık bulunur. Bu düğmeye (5) basarak durdurmayı çözebilirsiniz. Simdi durdurucuyu tam naylon, plakasına kadar itiniz ve durdurma düğmesini bırakınız. Bu sayede durdurucu (6) ile sabitleyiniz. İlmik artık sabitlenmiş olur. Aynı yöntemi ilmiğin diğer kısmında da uygulayınız. Ancak penisin ucunun bu arada boğulmaması gerekir! Ancak penis ucunun, penis ucu kabarıklığının arkasından kayıyorsa, germe çok fazla demektir. İnce ayar yapmak için küçük siyah halkayı penis ucunun alt tarafına itiniz. Bu sayede penis ucunun ilmikten kayıp çıkmasını önlemiş olursunuz.
  6. Naylon tabaka bu durumda vücuda bitişik durur. Eğer kendiniz aşağıya baktığınızda penisi yandan görüyorsanız penis doğru konumdadır.
  7. Daha önce (A) ve (B) çengelleri ile sabitlemiş olduğunuz tutma şeritlerini gevşetiniz. Tutma şeridini, diğer ucun çengeli kemere takılana kadar çekiniz ve diğer ucunu, A veya B naylon plakasına bağlayınız. Bu sayede, penis ucunun ilmikten kayıp çıkması durumunda kemerin arkaya kaymasını önleyen bir güvenlik ipiniz olur.
  8. PENISPLUS+'u taktıktan sonra kayışı (2) kemerin tokasıyla (3) gerilinceye kadar kısaltınız. Ardından da kemeri oturağınızın etrafında, otururken sizi rahatsız etmeyecek şekilde yukarıya doğru çekiniz.
  9. En son, kalça bölgenizdeki kemeri yukarıya bel kısmına doğru çekiniz ve otururken sizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlayınız. Bu sayede, oturduğunuz zaman penisin ucu da kayıp çıkmaz.

İki günde bir çekim yönünü değiştirmelisiniz, bunu PENISPLUS+'u bir sağa bir sola koyarak yapabilirsiniz. Böylece penisteki doku aynı ölçüde uzayacaktır.

Kayışın giyilmesi rahatlık verici olmalıdır!
Kayışı ilk günlerde yaklaşık sadece 1 saat giyiniz. Güçlü bir germe uygulamayınız; bunu hiçbir şey hissetmediğinizi düşündüğünüzde de germeyiniz. Bu durumda yaklaşık bir saat kadar sonra çok daha fazla ağrı verir. Yaklaşık 1 hafta sonra germeyi yavaş yavaş artırınız. Yaklaşık 1 saat içinde, penisin kökünde geren, karıncalı bir duygu oluşuyorsa, doğru çekme gücü ayarlanmıştır. Birkaç gün içinde bu karıncalanma gider. Yaklaşık 1 saat sonra da penisin ucunun ağrımaması gerekir.

İlmik sayesinde bir basınç noktası oluştuğu taktirde, kemerin çekimini azaltınız. Gerekirse biraz gevşetiniz ve bunun için ilmiğin dibindeki halkayı biraz penise doğru yaklaştırınız; bu sayede penisin ucu kayıp çıkmaz. Sizin için en uygun olan gerginliği ayarladıktan sonra, kemerin uzunluk ayarının yanı sıra bir kalemle işaret koymanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle kemer artık beyaz renkte üretilmekte ve sizin bu gibi işaretleri koymanızı kolaylaştırmaktadır. (Bu rehberdeki resimlerde halen siyah olarak gösterilmesini anlayışla karşılamanızı temenni ediyoruz.), Bu sayede, germe şiddetini her zaman aynı olarak ayarlayabilir ve daha sonra bu işaretten başlayarak çekimi güçlendirebilir veya azaltabilirsiniz.

Çok gergin olarak ayarlanmış çekim sonucu penisin ucunda bir basınç noktasının oluşması durumunda lütfen germe çekimini
azaltınız. En çok basıncın oluştuğu yerde, ilmiğin bu kısmına yumuşak bir bez veya pamuk da koyabilirsiniz.

Kullanım Süresi
PENISPLUS+ uyum aşamasına göre her gün en azından 5-6 saat giyinilmelidir. Lütfen saatte bir yaklaşık 15 dakika ara veriniz. Olası tüm basınç yerleri giderilene kadar penise ve penis ucuna yaklaşık 30 saniye boyunca masaj yapınız. Bu küçük molalar, büyümeyi teşvik eder ve izometrik bir etki oluşturur. Penisin büyümesi yaklaşik 3 haftadan sonra başlayacaktır.

Penisiniz istenen büyüklüğe gelene kadar PENISPLUS+'u takmaya devam ediniz. Ancak sadece düzenli bir kullanım başarı garantisi verir ve kullanıma 2 günden daha fazla bir süre ara verilmemelidir. Kemeri sorunsuz bir şekilde ve belli etmeden giysilerinizin altında kullanabilirsiniz ve tuvalete gittiğinizde de çıkarmak zorunda kalmazsınız. İki tutma bandını naylon plakasına takıp silikon ilmiği çözmeniz yeterli. Uygulamaya bir süre için ara vermek istediğinizde de bunu tavsiye ederiz.

Yan Etkiler

PENISPLUS+'un kullanımının tehlikesi kişiye aittir, ancak kullanım talimatına uyulduğunda tamamen sakıncasızdır. Ancak özellikle ilk kullanım haftalarında penise çok fazla bir çekim gücü uygulanmamalıdır. Dokunuzun PENISPLUS+'a alışmasını sağlayın ve kemeri başlangıçta az bir çekime ayarlayınız. Yaklaşık 1 saat kadar sonra peniste hoş bir tahrik hissinin duyulması söz konusu olmalıdır. Buna rağmen ağrı duyulursa, durdurucuyu hemen açınız ve penisinizde kan dolaşımının nasıl olduğunu muayene ediniz. Sonra da ilmiği daha gevşek ayarlayınız. Eğer sünnet derinizi ilmik altında sıkıştırdıysanız ilmiği yine çözünüz ve baskının olduğu yerdeki deriye masaj yapınız. İltihaplanmalar veya peniste açık yaralar varsa ya
da damar veya doku zayıflığı hallerinde PENISPLUS+'un kullanımından kaçınınız.

Aşağıdaki koşullardan birinde PENISPLUS+'u takmamalısınız

Uyurken, çünkü geceleyin doğal dikilmeler olabilir. Alkol aldıktan sonra veya uyuşturucu madde ve ağrı giderici veya teskin edici ilaçların ve uyku haplarının alımından sonra, çünkü bu gibi maddeler doğal ağrı duyusunu etkileyebilirler.

Penisin ne kadar uzadığını tam olarak nasıl ölçebilirim?

Lütfen bir mezura kullanınız. Penisi uyanmamış haldeyken vücudunuzdan düz bir sekilde dışa doğru çekiniz (90 derece). Mezurayı yukarıdan bakılacak şekilde penisin yanına koyunuz. Mezurayı düz bir sekilde penisin köküne bastırınız. Bu şekilde penisin uzunluğunu tespit edersiniz. Penisin uyanmış halindeki büyümeyi ölçmek için de aynı yöntemi kullanınız.

Önemli: Uygulamaya başlamadan önce elbisesiz vücut ağırlığınızı tam olarak tespit ediniz. Olası bir kilo almada özellikle etek kıllarının avret bölgesinde, penisin etrafında bir yağ tabakası oluşur. Bu yağ tabakası penisin ucundan penisin dibine kadar olan mesafeyi azaltır ve böylece yanıltıcı sonuc verir (kısaltır). Tıpçılar bu durum için "yağ önlüğü" tabirini kullanırlar.

Temizlik ve Bakım
PENISPLUS+ 30ºC 'de yıkanabilir. Deriyle temas eden parçaların tümü, Öko Tex/100'e, cilde temas eden ürünler test no. 95.0.3793’e, EN 45014’e ve AB Tıp Ürünleri Yasası CE fıkra 9,1.sınıf Tıp ürününe göre zararlı maddeler açısından incelenmiştir.Tüm parçaları sonradan ayrı ayrı sipariş edebilirsiniz. HGB AG şirketinin penis uzatmayla ilgili ürünlerini İnternet’te bulabilirsiniz.

NOT: Cinsel organ resimleri içerdiğinden kullanma kılavuzundaki resimler bu sayfada kullanılmamıştır. Resimli anlatım için lütfen kullanma kılavuzunu indiriniz.

Gizlilik Politikası |  Garanti Şartları |  Teslimat Şartları |  İade Şartları |  Güvenlik Politikamız